Užívejte si s námi zimu naplno

Pro všechny nadšence zimních radovánek jsme v letošní sezóně 2016/2017 opět připravili zázemí lyžařské a snowboardové školy, půjčovny a servisu ve skiareálu PAPRSEK v Jesenických horách. Přejeme příjemný pobyt a těšíme se na Vaši návštěvu.


• Půjčovna, škola a servis v provozu. V případě nepřítomnosti volejte. Rezervujte si výuku předem. Nejlepší a nejrychlejší je nás kontaktovat telefonem. Vaše dotazy rádi zodpovíme a zdarma poradíme.
Tel.: 734 413 001.PaprSki - lyžařská škola
Horský hotel PAPRSEK
788 32 Staré Město pod Sněžníkem

Telefon: +420 734 413 001
E-mail: paprski@gmail.com
Otevřeno denně od 9 - 16 hodin
Ochota, kvalita a vstřícnost

Naše lyžařská škola a dětský park jsou umístěné poblíž spodní stanice lanovky, hned za chatou VINDOŠKOU. Výuku si u nás můžete rezervovat telefonicky, e-mailem, nebo osobně v prostorách půjčovny. Učíme od těch nejmenších (od 3 let), až po ty zkušenější. Naučíme Vás snadno a rychle základy lyžování a snowboardingu. Nejmenší vyučujeme tak, aby je to prostě bavilo. Pro školáky máme připravený dětský park se zvířátky a dekoracemi použivaných při výuce. V dětském parku je 40m dlouhý lanový vlek pro potřeby školy zdarma a pro veřejnost přístupný za 60,-/den. Pro ty nejmenších využíjte kolotoč.

Vybavení pro každého

Vše co potřebujete, máme pro Vás v naší kompletně vybavené PŮJČOVNĚ na parkovišti u dolní stanice přímo pod VINDOŠKOU. Nabízíme lyže i snowboardy pro děti, začátečníky, pokročilé, ale i pro náročnější lyžaře. Rádi Vám poradíme při správné výběru vybavení a přizpůsobíme přímo Vám na míru. Jde nám především o Vaši bezpečnost a spokojenost. Zapomněli jste rukavice, čepici nebo brýle? Nezoufejte a navštivte naši PŮJČOVNU, kde máme potřebné vybavení v prodeji.

Kdo maže, ten jede

V našem servisu jsme připraveni na všechno co se Vám může stát na sjezdovce. Najdete nás na horní stanici - 10m od hlavního vchodu PAPRSKU. Náš technik se postará o Vaše vybavení a dostane Vás zpět na svah. Používáme moderními stroje Wintersteiger pro kvalitnější péči o Vaše vybavení. Víme, jak důležitá je péče o vybavení pro větší požitek z jízdy. Součástí servisu je půjčovna běžek. Vychutnávejte si požitek z jízdy naplno.


PaprSki - lyžařská škola, půjčovna, servis
Staré Město pod Sněžníkem

Telefon: +420 734 413 001
E-mail: paprski@gmail.com

Otevřeno denně od 9 - 16 hodin


 Partneři:
Copyright © 2014 Paprski.wz.cz